Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Iron Throne'da üç yeni karakter

2.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Iron Throne’a gelen yeni güncellemeyle 2 yeni PvE aktivitesi, 3 yeni kahraman ve yeni Dışkale kaplaması oyuna eklendi.

Netmarble’nin gözde MMO strateji oyunu Iron Throne, 27 Şubat 2019 tarihindeki güncellemesiyle İttifaklara yönelik İstila Yarığı ve tekli oyuncular için Kadim İnsanların Sınavı da dahil olmak üzere birçok yenilik getiriyor.

İttifaka yönelik içerik İstila Yarığı
İstila Yarığı, yakınlarda çıkacak Boyut Şatosu ve Yarık Şatolarına karşı İttifak üyelerinin İttifak Kalelerini korumak zorunda olması nedeniyle birlikte oynamayı teşvik eden İttifaka özel bir içerik. İttifak Üyeleri ayrıca İstila Yarığına karşı birlikte durmanın ve düşman kuvvetleri İttifak Kalesine ulaşmadan onları yok etmenin zafere ulaşmanın tek yolu olduğunu kısa sürede öğrenecek.

Bireysel başarı için Kadim İnsanların Sınavı
Bireysel başarı arayışındaki lordlar için de yeni bir içerik var. Yeni gelen Kadim İnsanların Sınavı, oyuncuların Sınav Kulesinde güçlerini sergilemelerine olanak sağlayacak. Kale seviyesi 20 ve üstü olan oyuncular krallıkta rastgele bir yerde belirecek ve dünya haritasına bakıldığında görülebilecek Sınav Kulesine meydan okuyabilecek.

Oyuncular ilk seviyeden başlayacak, ilerledikçe Sınav Kulesinin kaçıncı seviyesine girmek istediklerini seçebilecek ve birliklerini oraya gönderebilecekler. Oyuncular, her başarılı denemede ödüllerini tekrar tekrar kazanabilecek şekilde, zaten tamamladıkları seviyelere istedikleri kadar saldırabilecekler. Ödüller arasında, bina geliştirme eşyaları ve Sınav Kulesinin en üst seviyesi tamamlandığında alınan kalıcı güçlendirmeler de var.

3 yeni kahraman geliyor
Yeni Kahramanlar, Rand, Eldred ve Toma, artık Etkinlik Merkezindeki yeni başarım ödüllerinden açılabilir. Daha önce Kasaba Modunda NPC olarak karşımıza çıkmış olan bu karakterler, artık oynanabilir Kahraman oldular.

Son olarak, Beyaz Ejderha Dışkale Kaplaması, Kale Seviyesi 35’e ulaşıldığında kullanılabilecek.

Iron Throne, Apple App Store ve Google Play aracılığıyla iOS ve Android platformlarında oynanabilir. Iron Throne hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin: www.playironthrone.com

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Ticaret Odası (İZTO), üyelerinin dünya ile rekabet edebilmesi amacıyla ''Dijital Gezici Karavan'' projesi başlatıyor.

Dün yayımlanan RTÜK internet yönetmeliğininin ardından #Netfliximedokunma etiketi Twitter Türkiye'de TT oldu.

2019 Wolfteam Türkiye Kupası’nda 2’nci Galatasaray - Fenerbahçe derbi heyecanı

Yemeksepeti'nde şimdiye kadar kaç lira para harcadınız? Bunu öğrenmenin kolay bir yolu bulundu. Yemeksepeti'nde toplamda harcadığınız parayı nasıl öğrenebilirsiniz? Şi...

Instagram kendi hesabından Van Gölü Ekspresi paylaşımı yaptı. ''#Hellofrom'' hashtag’ı (etiket) ile yayımlanan fotoğraf Instagram’ın 307 milyon takipçisine ulaştı.

FaceApp (Yaşlandırma) uygulaması sosyal medya camiasını kasıp kavuruyor. Herkes, ünlüler dahil, uygulamayı kullanarak kendilerini veya yakınlarını yaşlandırarak kişise...

Yurtdışından yolcu beraberi getirilen cihaz imei kayıt harcı rakamında artış. Yurt dışından yolcu beraberinde getirilen telefonların kullanım izin harcı geçen yıl 170 ...

Yazarlar
Website Security Test