Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Iron Throne'da üç yeni karakter

2.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Iron Throne’a gelen yeni güncellemeyle 2 yeni PvE aktivitesi, 3 yeni kahraman ve yeni Dışkale kaplaması oyuna eklendi.

Netmarble’nin gözde MMO strateji oyunu Iron Throne, 27 Şubat 2019 tarihindeki güncellemesiyle İttifaklara yönelik İstila Yarığı ve tekli oyuncular için Kadim İnsanların Sınavı da dahil olmak üzere birçok yenilik getiriyor.

İttifaka yönelik içerik İstila Yarığı
İstila Yarığı, yakınlarda çıkacak Boyut Şatosu ve Yarık Şatolarına karşı İttifak üyelerinin İttifak Kalelerini korumak zorunda olması nedeniyle birlikte oynamayı teşvik eden İttifaka özel bir içerik. İttifak Üyeleri ayrıca İstila Yarığına karşı birlikte durmanın ve düşman kuvvetleri İttifak Kalesine ulaşmadan onları yok etmenin zafere ulaşmanın tek yolu olduğunu kısa sürede öğrenecek.

Bireysel başarı için Kadim İnsanların Sınavı
Bireysel başarı arayışındaki lordlar için de yeni bir içerik var. Yeni gelen Kadim İnsanların Sınavı, oyuncuların Sınav Kulesinde güçlerini sergilemelerine olanak sağlayacak. Kale seviyesi 20 ve üstü olan oyuncular krallıkta rastgele bir yerde belirecek ve dünya haritasına bakıldığında görülebilecek Sınav Kulesine meydan okuyabilecek.

Oyuncular ilk seviyeden başlayacak, ilerledikçe Sınav Kulesinin kaçıncı seviyesine girmek istediklerini seçebilecek ve birliklerini oraya gönderebilecekler. Oyuncular, her başarılı denemede ödüllerini tekrar tekrar kazanabilecek şekilde, zaten tamamladıkları seviyelere istedikleri kadar saldırabilecekler. Ödüller arasında, bina geliştirme eşyaları ve Sınav Kulesinin en üst seviyesi tamamlandığında alınan kalıcı güçlendirmeler de var.

3 yeni kahraman geliyor
Yeni Kahramanlar, Rand, Eldred ve Toma, artık Etkinlik Merkezindeki yeni başarım ödüllerinden açılabilir. Daha önce Kasaba Modunda NPC olarak karşımıza çıkmış olan bu karakterler, artık oynanabilir Kahraman oldular.

Son olarak, Beyaz Ejderha Dışkale Kaplaması, Kale Seviyesi 35’e ulaşıldığında kullanılabilecek.

Iron Throne, Apple App Store ve Google Play aracılığıyla iOS ve Android platformlarında oynanabilir. Iron Throne hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin: www.playironthrone.com

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Google'ın ardından diğer birçok teknoloji devi de Huawei ile bağlarını kopardığını açıkladı. Ticaret savaşlarındaki teknoloji

Google'dan Google Haberler (News) ile ilgili açıklama geldi. Google, teknik bir sorundan dolayı yeni haberlerin yayınlanmadığını söyledi.

Kütahya'da Lise öğrencileri tarafından üretilen yerli roketin ilk fırlatma denemesi başarıyla sonuçlandı.

TurkNet'ten internet kesintisi ile ilgili olarak açıklama geldi!

Dünyada ve Türkiye'de bulunan Huawei kullanıcılarına şok

Game Of Thrones hayranları bu videoya bayılacak... Güney Kore'de 5G teknolojisi ile stadyumda gerçekleştirilen muhteşem ejderha şovu...

Facebook, Instagram, Whatsapp birleşiyor mu? Peki nasıl olacak? 30 Nisan – 1 Mayıs tarihlerinde Facebook F8 Geliştiriciler Konferansı yapıldı. Konferansta Facebook, In...

Yazarlar
Website Security Test