Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Apple iPhone SE 2 yi mi açıklayacak

25.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Apple'ın 25 Mart 2019 tarihinde Türkiye Saati ile saat 18:00'de gerçekleştireceği tanıtım etkinliğindeki sürprizi iPhone SE2 mi olacak?

Apple'ın 25 Mart 2019 tarihinde Türkiye Saati ile saat 18:00'de gerçekleştireceği etkinlikteki sürprizi iPhone SE2 mi olacak?   

Apple'ın 25 Mart 2019 tarihinde yani bu akşam saat 18:00'de gerçekleştireceği etkinlikte, Netflix ve Amazon'a rakip olacak televizyon ve dizi platformunun duyurusunu yapabileceği öne sürüldü.

California Cupertino'daki Apple Parkta düzenlenecek tanıtım için gönderilen davetiyelerde daha öncekilerde olduğu gibi toplantının içeriğine dair ayrıntı verilmedi.

Ancak davetiyelerde Apple logosunun altında "It's show time" (Gösteri zamanı) yazması, şirketin bir süredir üzerinde çalıştığı belirtilen televizyon hizmetinin duyurusunu yapacağı beklentisi oluştu.

Apple'ın resmi Twitter hesabından paylaşılan mesajda "Gösteri zamanı. 25 Mart saat 10.00'da (TSİ 18.00) gözünüz bizde olsun" deniyor.

Ancak özellikle efsanevi iPhone kasası olan iPhone 5, 5S ve iPhone SE kasasının hayranları bu akşam uzun süredir merakla bekledikleri iPhone SE2'nin lansamanının yapılabileceğini öne sürüyorlar. 

Apple'ın 25 Mart 2019 tarihinde Türkiye Saati ile saat 18:00'de gerçekleştireceği etkinlikteki sürprizi iPhone SE2 mi olacak?

Minimum düzeyde iPhone XS'ın özelliklerine sahip olması beklenen iPhone SE2 Apple A12 Bionic chipseti ile satışa çıkabilir.

iPhone X'deki gibi çentikli bir ekran ile piyasaya sürülmesi beklenen iPhone SE2'nin 4.7 inçlik bir ekrana sahip olması ve tek el ile kolaylıkla kullanılabilmesi bekleniyor.  

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Ozan

27.03.2019 - 01:30
İnşallah bu kasa telefona portre modu yaparlar ve fiyatında uygun olmasını bekliyoruzz
Diğer Haberler

Whatsapp Instagram Facebook çöktü. Whatsapp Instagram ve Facebook'a neden girilmiyor? Dünya genelinde üç büyük devde erişim engeli.

Apple, Apple Card'ı resmen duyurdu. Apple Card nedir, ne işe yarar?

TP Vision’un seçkin kalite performansına ve Avrupa işçiliğine odaklanması bir kez daha dikkat çekti. Şirketin 2019 Philips TV serisi içerisinde yer alan yüksek teknolo...

Google, San Francisco’daki Oyun Geliştiricileri Konferansı’nda (GDC 2019) çevrimiçi oyun hizmeti sunan Stadia’yı duyurarak oyun sektöründe devrim niteliğinde bir geliş...

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi tarafından ortak yapılan bir çalışma ile “Türkiye’nin ilk sosyal medya bağımlı...

Uçakla seyahat etme ya da uçakta yaşanan türbülans durumlarında ortaya çıkan korku, kişinin yoğun kaygı hissetmesine yol açıyor ve hayatını önemli ölçüde etkiliyor. Uç...

Kamuoyu araştırmalarının demokrasinin sağlıklı işleyişi açısından bir gereklilik olduğunu kaydeden Prof. Dr. Süleyman İrvan, kamuoyu araştırmalarının uluslararası kuru...

Yazarlar
Website Security Test