Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Küresel medya platformu Teads, inRead Social’ı tanıttı

18.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Teads markaların sosyal medya kampanyalarıyla sağladıkları erişim alanını genişletmelerine olanak tanıyacak yeni çözümünü duyurdu.

Küresel medya platformu Teads, reklamcıların sosyal medya kampanyaları için hazırladıkları kreatif içerikleri, Teads’in seçkin yayıncıları içeren platformuna genişletmesini sağlayan yeni ürünü inRead Social’ı sunuyor.

Teads inRead Social, markaların sosyal medya etkinliklerini tamamlamayı amaçlayan güçlü ve benzersiz bir ürün olarak tasarlandı. inRead Social, mevcut sosyal medya kampanyalarının erişim alanını genişletiyor ve markalar, seçkin bir yayıncı ortamında Teads’in yüksek erişimden yararlanabiliyor.

Teads inRead Social’ın tanıtımında 100’den fazla dünya lideri marka yer aldı. Doğrulama iş ortağı MOAT, bu kampanyalarda ortalama 7,6 saniyelik bir görüntüleme süresi kaydederek, sosyal medya kanallarındaki videoları değerlendiren sektör standartlarını açık ara geride bıraktı.

Teads Satış Direktörü Taylan Yüce, “InRead Social, markalara sınırlı alanların ötesindeki yeni net hedef kitlelere ulaşma ve daha iyi görüntüleme süreleri elde ederken aynı zamanda maliyet verimliliğini koruma konusunda oldukça cazip bir destek sağlıyor. Markaların ve ajansların, kreatif varlıklarını amaca uygun şekilde uyarlayıp Teads’in birinci sınıf editoryal içerikleri arasında yer almasını çok basit hale getirdik,” şeklinde konuştu.

Danone Dijital Başkanı Elisabetta Corazza şunları söyledi: “İnovasyon, tüm Danone ürünleri ve dijital reklamcılık stratejileri için temel bir değer. Bu nedenle sık sık hedef kitlelerimize ulaşmanın yeni yollarını deniyoruz. Actimel ve HiPro kampanyalarında Teads inRead Social’dan yararlandık ve müthiş bir başarı yakaladık. Ürün, sosyal platformlarda halihazırda yapmakta olduğumuz işleri tamamlayarak yeni hedef kitlelere daha hızlı bir şekilde ulaşmamıza ve dijital medya stratejimizi genişletmemize olanak tanıdı. Kreatif kalitemizi korurken sadece birkaç tıkla kullanıcı tabanımızı genişletmenin ve büyütmenin bu kadar sorunsuz olması beni gerçekten şaşırttı. Sonuçlara baktığımızda, Actimel kampanyasında değerlendirme testlerinde yüzde 66, Hipro kampanyasında ise yüzde 137 daha fazla tıklanma oranı elde ettik.”

iProspect/Dentsu Dijital Lideri Massimiliano Gaeta şöyle konuştu: “Bir medya ajansı olarak hedeflerimiz arasında, kampanya sonuçlarını iyileştirmek için her zaman en yenilikçi teknolojileri kullanarak marka iş ortaklarımızı desteklemek vardır. Danone, pazar zorluklarını anladığı ve iletişimlerini her zaman buna göre ayarladığı için sınırları daima zorlayan markalardan biri. Kullanıcıların sosyal ve geleneksel medya ortamları arasında sürekli olarak geçiş yaptığını bildiğimizden, Danone’nin Actimel ve Hipro ürünleri için Teads inRead Social ile iki kampanya sunduk. Bu kampanyalar, kalite farkındalığını artırmaya yönelik en ideal destekleyici stratejik yaklaşımı sağladı. Teads bir kez daha ileriye dönük bir marka olduğunu, kullanıcılar ve reklamcıların ihtiyaçlarına kulak verdiğini kanıtladı.”

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Müzik platformu Spotify çöktü mü? Spotfiy neden açılmıyor? Spotify neden hata veriyor? Facebook hesabıyla giriş yapanlarda mı sorun var? Spotify hatası Facebook yüzünd...

Dünyanın en ünlü fast food zincirlerinden biri olan KFC'nin oyun konsolu ürettiği haberi gündemde. KFC'nin bunu parodi bir ürün olarak gösterdiği de iddia ediliyor.

Merakla beklenen Sony'nin yeni oyun konsolu Play Station 5 tanıtıldı. Play Station 5'in tasarımı ve özellikleri dışında Türkiye'de konuşulduğu bir diğer konusu da verg...

Türkiye’nin dijital oyun mağazası Oyunfor.com, oyun ve oyun içerikleriyle ilgili satışlarla ilgili Nisan verilerini paylaştı.

Avustralya'da bilim insanları dünyada şu ana kadar ölçülmüş en hızlı internet bağlantısını yaptılar. Kırılan hız rekoru 42.2 terabit ile dünya gündemine oturdu.

Siber güvenlik kuruluşu ESET, parolaları tarih sahnesinden silmek için teknoloji devlerinin bir ittifak oluşturduğuna dikkat çekti, ancak parolalar konusunda henüz gev...

Epic Games, PlayStation 5'te çalışan dokuz dakikalık bir demo yayınlayarak video oyunu grafiklerinin gelecekte nasıl görüneceği hakkında ilk gerçek ipuçlarını sundu.

Yazarlar
Website Security Test