Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Google Yılın Güvenlik İş Ortağı olarak Trend Micro'yu seçti

13.4.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Güvenlik alanında Google Cloud Yılın İş Ortağı Ödülü’nün sahibi olan Trend Micro, ortak müşteri tabanına sunduğu hizmetlerle bulut güvenliğinde liderliğini pekiştirmeye devam ediyor.

Siber güvenlik çözümlerinin küresel lider şirkelerinden Trend Micro, 2019 Google Cloud İş Ortağı Ödülleri kapsamında, güvenlik alanında Yılın İş Ortağı Ödülü’ne layık görüldü. Bu ödülle birlikte Trend Micro’nun Google Cloud platformundaki başarılarının ve bulut güvenliğindeki liderliğinin altı bir kez daha çizilmiş oldu.

“Trend Micro'yu güvenlik alanında Yılın Teknoloji İş Ortağı olarak kabul etmiş olmaktan memnuniyet duyuyoruz” diyen Google Cloud Küresel İş Ortağı Ekosistemi Başkan Yardımcısı Kevin Ichhpurani, sözlerine şöyle devam etti: “Google Cloud üzerinde Trend Micro’nun Cloud One çözümünü kullanan kuruluşlar, Google Cloud’un küresel ve esnek altyapısından yararlanırken aynı zamanda konteyner, iş yükü, ağ ve dosya depolama güvenliğini bir araya getiren tek ve kapsayıcı bir platform olan Cloud One’ın avantajlarından da faydalanmış oluyor.”

Trend Micro çözümleri kullanan Google Cloud müşterileri, kullanıcıların güvenlik ve denetleme yönergelerine uymalarına yardımcı olacak test edilmiş, entegre güvenliği ve altyapıyı da içeren eksiksiz bir dizi hizmetten uzun süre yararlanma fırsatı buluyor.

Google Cloud’da Trend Micro çözümü kullanan ClearData® şirketinin CTO’su ve Kurucu Ortağı konuyla ilgili şunları söyledi: “Bir çok farklı pazar liderine baktığımızda, Trend Mcro’nun uygulama, entegrasyon ve bulut güvenliği yönünden çağın ötesinde olduğunu gördük. Şirketlerin yeni teknolojilerin avantajlarından faydalanmak için bulut uygulamaları kullandığı bu dönemde, Trend Micro ve Google Cloud’un müşterilerine güvenli ve kesintisiz bir deneyim sunduğunu söyleyebilirim.”

Bulut güvenliği ile ilgili tüm güvenlik hizmetlerini tek bir platformda toplayan Trend Micro'nun yeni çözümü Cloud One, iş yükü güvenliği, konteyner imaj tarama / işleyiş süresi koruması, uygulama güvenliği, ağ güvenliği, dosya depolama güvenliği ve bulut güvenliği durumunun yönetimini (Cloud Security Posture Management – CSPM) bir araya getiriyor.

“Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin Google Cloud ve Cloud One tarafından sağlanan kapsamlı kontrollerden yararlandığını görüyoruz” diyen Trend Micro Teknik Lideri Burçin Olgaç sözlerine şöyle devam etti: “Özellikle birçok üreticinin uygulamaların derleme aşamasından çalışma aşamasına kadar entegre modern güvenlik çözümlerine ve yeterli bilgiye sahip olmadığı bulut pazarında Google Cloud tarafından Yılın Teknoloji İş Ortağı olarak seçilmek bizim için çok büyük bir anlam ifade ediyor. Aldığımız bu ödül bizi gururlandırıyor ve önümüzdeki yıl Google Cloud’a yönelik planladığımız birçok yenilikle müşterilerimizi daha da memnun edeceğimizi bilmek bizi daha da heyecanlandırıyor.”

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Kedilerin miyavlayarak aslında ne demek istediklerini anlamayı amaçlayan bir uygulama geliştirildi. 'MeowTalk' adı verilen uygulama sesleri kaydedip daha sonra ne anla...

Osy isimli bir YouTuber Apple'ın iPhone 11 Pro ve iPhone 12 Pro model telefonlara sanal makine üzerinden windows 7 çalıştırarak hız testi yaptı.

Dijital oyun mağazası Oyunfor.com, Türkiye’nin en çok oynanan oyunlarında %81’e varan indirimleri duyurdu.

Türkiye’de oyun sektörü, yapılan yatırımlar ve devlet destekleri ile gelişimini sürdürüyor. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, oyun sektöründeki yerli girişimlere son 10 y...

Müzik platformu Spotify çöktü mü? Spotfiy neden açılmıyor? Spotify neden hata veriyor? Facebook hesabıyla giriş yapanlarda mı sorun var? Spotify hatası Facebook yüzünd...

Dünyanın en ünlü fast food zincirlerinden biri olan KFC'nin oyun konsolu ürettiği haberi gündemde. KFC'nin bunu parodi bir ürün olarak gösterdiği de iddia ediliyor.

Merakla beklenen Sony'nin yeni oyun konsolu Play Station 5 tanıtıldı. Play Station 5'in tasarımı ve özellikleri dışında Türkiye'de konuşulduğu bir diğer konusu da verg...

Yazarlar
Website Security Test