Facebook ta paylaştweet le

Spotify çöktü mü? Spotify Facebook nedeniyle mi açılmıyor?

10.7.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Müzik platformu Spotify çöktü mü? Spotfiy neden açılmıyor? Spotify neden hata veriyor? Facebook hesabıyla giriş yapanlarda mı sorun var? Spotify hatası Facebook yüzünden mi? iPhone kullananlar, Facebook hesaplarının bağlı olduğu diğer uygulamalara giriş yapamıyorlar mı?

Spotify'a giriş yapamayan kullanıcılar, sosyal medyada sıkıntının sebebini öğrenmek istiyor. Kullanıcılar, uygulamaya girer girmez kapandığını iddia ediyor. Konu ile ilgili Spotify'dan henüz bir açıklama yapılmadı.

WebTekno'nun haberine göre, Spotify'da yaşanan erişim sorunları Facebook kaynaklı. Eğer kullandığınız Spotify hesabı Facebook'a bağlı ise uygulamaya giriş yapamayabilirsiniz. Detaylı haberimiz birazdan yayında olacak. Facebook ile giriş yapılan hemen hemen tüm harici uygulamaların iPhone (iOS) sürümlerinde sorunlar yaşandığını söyleyebiliriz.

WebTekno haberine şunları da ekledi;

"iPhone kullancıları, Facebook hesaplarının bağlı olduğu diğer uygulamalara giriş yapamıyorlar (Enpara, Yemeksepeti vb). Facebook, sorunun iOS tarafındaki yazılım geliştirme kiti (SDK) kaynaklı olduğunu ve araştırmaya başladığını açıkladı."

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Porsche, Türkiye’de tüm elektrikli otomobiller için şarj ağı kuran ilk otomobil markası oldu. Bugüne kadar ülke genelinde 7.8 milyon TL’lik yatırımla 100 adet şarj ist...

Podcast Liven platformu, Türkiye’ye ve Türk medyasına yepyeni bir soluk getirecek yeni nesil bir teknolojiyi sizlerin beğenisine sunuyor.

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, "Türkiye yüksek teknoloji ürün üretiyor’ palavrasına inanmamızı beklemeyin!" dedi.

Ekonomik kalkınma ve demokratik yönetim anlayışıyla İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden açık veri portalı

Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölge Başkanı Bora Tuncer, Enerji Verimliliği Haftası nedeniyle, enerji verimliliği için en kritik konunun dijitalleş...

Türkiye genelinde internet kesintileri yaşanıyor.

Kedilerin miyavlayarak aslında ne demek istediklerini anlamayı amaçlayan bir uygulama geliştirildi. 'MeowTalk' adı verilen uygulama sesleri kaydedip daha sonra ne anla...

Yazarlar