Facebook ta paylaştweet le

iPhone 11 ve iPhone 12 Windows 7 yüklenerek test edildi

8.11.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Osy isimli bir YouTuber Apple'ın iPhone 11 Pro ve iPhone 12 Pro model telefonlara sanal makine üzerinden windows 7 çalıştırarak hız testi yaptı.

WebTekno'nun haberine göre Osy isimli bir YouTuber, iPhone 11 Pro ile iPhone 12 Pro'yu sanal makine üzerinden Windows 7 çalıştırarak yarıştırdı.

YouTube'a yüklenen videoda Windows 7 işletim sistemi hiç kullanılmıyor. Bunun yerine YouTuber, Windows 7 işletim sistemini hangi telefonun daha hızlı başlatabileceğini gösteriyor. Videoda Windows 7'yi en hızlı şekilde başlatan ve mücadeleyi kazanan isim elbette beklendiği gibi iPhone 12 Pro (sağdaki) oluyor.

Videoyu izlediğinizde aklınıza çeşitli sorular gelebilir. Örneğin YouTuber'ın iPhone'lara Windows 7'yi nasıl yüklediğini merak ediyor olabilirsiniz. Bunun cevabıysa Windows 7'nin aslında iPhone'lara yüklenmediğiydi. Kullanıcı, iOS için geliştirilen sanal makine uygulaması UTM'yi kullanarak Windows 7'yi çalıştırıyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Porsche, Türkiye’de tüm elektrikli otomobiller için şarj ağı kuran ilk otomobil markası oldu. Bugüne kadar ülke genelinde 7.8 milyon TL’lik yatırımla 100 adet şarj ist...

Podcast Liven platformu, Türkiye’ye ve Türk medyasına yepyeni bir soluk getirecek yeni nesil bir teknolojiyi sizlerin beğenisine sunuyor.

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, "Türkiye yüksek teknoloji ürün üretiyor’ palavrasına inanmamızı beklemeyin!" dedi.

Ekonomik kalkınma ve demokratik yönetim anlayışıyla İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden açık veri portalı

Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölge Başkanı Bora Tuncer, Enerji Verimliliği Haftası nedeniyle, enerji verimliliği için en kritik konunun dijitalleş...

Türkiye genelinde internet kesintileri yaşanıyor.

Kedilerin miyavlayarak aslında ne demek istediklerini anlamayı amaçlayan bir uygulama geliştirildi. 'MeowTalk' adı verilen uygulama sesleri kaydedip daha sonra ne anla...

Yazarlar