Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Keçecioğlu son yolculuğuna uğurlandı

8.8.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Önceki gün hayatını kaybeden Ege Üniversitesi (EÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Tamer Keçecioğlu son yolculuğuna uzun yıllar görev yaptığı Ege’den uğurlandı.

Dr. Öğretim Üyesi Tamer Keçecioğlu için Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda cenaze töreni düzenlendi. Sevenleri, öğrencileri ve eğitimci arkadaşlarının konuşmaları ile Dr. Öğretim Üyesi Keçecioğlu’nun anıldığı program duygu dolu anlara sahne oldu. Törene, EÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. A. Özlem Önder, dekan yardımcıları, akademisyenler, öğrenciler ve ailesi katıldı.

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. A. Özlem Önder yaptığı konuşmada fakültenin öğrenci aldığı ilk yıl olan 1994 yılında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde göreve başlayan Dr. Öğr. Üyesi Tamer Keçecioğlu’nun öğrencileri ile arasındaki iyi ilişkiler, üniversite-sanayi ilişkileri kapsamında staj programlarından başlayarak fakülte ile sektör arasında kurduğu köprü ve çalışma alanı olan insan kaynakları yönetimi alanına olan akademik katkılarından bahsetti. Ayrıca Dr. Öğretim Üyesi Tamer Keçecioğlu’nun bireysel çabalarıyla ön ayak olduğu kariyer günü etkinlikleri ve eğitim alanındaki katkılarına değindi.

Törende Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Jülide Kesken’in yanı sıra İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Türker Susmuş, Prof. Dr. Oğuzhan Altay, Doç. Dr. Burak Çapraz, Doç. Dr. Nazlı Ayşe Ayyıldız Ünnü, Dr. Öğr. Üyesi Ayşen Korukoğlu, Dr. Öğr. Üyesi Esin Gürbüz ile lisans ve lisansüstü program mezunları söz alarak duygularını dile getirdiler.

Dr. Öğretim Üyesi Tamer Keçecioğlu’nun naaşı Karşıyaka Beşikçioğlu Camii’nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Fransa'da bulunan Alp Dağları’nda kaybolduktan 26 yıl sonra cenazesi bulunan Kayserili dağcının kaybolduğu dağda çektiği fotoğraf ortaya çıktı. Dağcılığı hobi olarak y...

İnsanların Mars'ta kolonize olma fikri sürekli gelişiyor ve şekilleniyor. Peki Mars'ı nasıl Dünya gibi yapabiliriz? Bu konuda alacak çok yolumuz var.

Elazığ’da bal sağımı sona ererken, iklim değişikliğinden dolayı bal üretiminde geçen seneye oranla yaklaşık 5 kat düşüş yaşandığı belirtildi.

Turan Dursun'un ölümünün 28. yıl dönümü.

İzmir Gümüldür'de bir dalış grubu deniz altında midye ve mısır yedi.

‘İnsanlara İnanın’ videosu 15 milyon kez görüntülenen ve ‘Size Bir Sır Vereyim mi?’ adlı kitabıyla tanınan girişimci, iş adamı, eğitmen Ziya Şakir Yılmaz, başarının il...

Ebeveyn okulunda konu teknoloji bağımlılığı.

Yazarlar
Website Security Test