Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

9 yaşındaki kız çocuğuna 9 ay tecavüz eden akrabaları

16.1.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

9 yaşındaki kız çocuğu N.’nin 9 ay boyunca 4 kişi tarafından cinsel istismara uğradığı rezaletini öğretmenin dikkati açığa çıkarttı.

Malatya’da bir öğretmeninin dikkatı korkunç bir tecavüz vakasını açığa çıkarttı. 3’üncü sınıf öğrencisi N'nin psikolojik durumunda değişiklik olduğunu fark eden öğretmeninin dikkati, 9 yaşındaki N.’nin 9 ay boyunca 4 kişi tarafından cinsel istismara uğradığı rezaletinin açığa çıkmasını sağladı. 

Malatya Doğanşehir’de meydana gelen olayda, bir ilköğretim okulunun 3’üncü sınıf öğrencisi N.’nin ruh halindeki değişikliğin öğretmeninin dikkatini çekmesi sayesinde alçak taciz vakası aydınlandı. 

N., 2 akrabası ve akrabalarının arkadaşı olan 2 komşusu, toplam 4 kişi tarafından yaklaşık bir yıl boyunca cinsel istismara maruz kaldı. 

Evli ve 3 çocuk babası 43 yaşındaki M.D. , 21 yaşındaki B. D., M. B. ve 20 yaşındaki O.B. çocuğa 9 ay boyunca cinsel istismarda bulundular.

Dikkatli öğretmen tarafından 11 Ocak’ta açığa çıkartılan olay, güvenlik birimlerine ve adli makamlara intikal etti.

Olayın ardından zanlılardan 3’ü tutuklanarak Malatya Kapalı Cezaevi’ne gönderildi. Askerlik görevini yapan diğer zanlı O.B ise birliğinden teslim alındı.

Taciz edilen çocuk ise, soruşturma tamamlanana kadar devlet himayesinde bir yurtta tutulacak.

Savcılık tarafından dosyaya gizlilik kararı konuldu.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 2 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

ya hak

18.01.2019 - 01:43
komşuları dedikleri iki şerefsizle bir ay geçirmiştim reziller ne bok oldukları belliydide bu kadarı da olmaz

Unsal ayabakan

17.01.2019 - 17:17
Bize teslim etseydiniz ne var yani bir sferde adalet bizi gormesin yada idami getirin bugun onlarin kizi yarin yarin sizin bizim cocuklarimiz zormu beyninizin algilamamasi
Diğer Haberler

Zeytinyağı evcil hayvanlar için de büyük etkiler yaratıyor. Zeytinyağının hayvanlar üzerindeki etkileri neler? Evcil hayvanlar, kedi ve köpeklerimiz için zeytinyağını ...

Sedat Peker'den Alaattin Çakıcı açıklaması geldi. Çakıcı'nın kendisine etek giydireceği iddialarıyla ilgili konuşan Peker sert bir açıklamaya imza attı.

Sağlıklı ve nitelikli çocuk ve gençlerin yetişmesi için 30 yıldır okul dışı eğitim kampları düzenleyen Geleceğin Yıldızları’nın 2020 yaz programı hazır.

Türkiye’de yaptığı kuşak araştırmalarıyla dikkat çeken ve bu konuda ilklere imza atan Evrim Kuran, ikinci kitabı olan ''Z: Bir Kuşağı Anlamak''ta Türkiye’nin bilinen v...

Kadınların seks sırasında yaptıkları hatalar nelerdir? Erkekler kadar kadınların da dikkat etmesi gereken birçok unsur cinsel ilişki sırasında da büyük önem taşıyor. K...

Sosyal medyada düğün salonuna uçarak giren gelinin görüntüleri kullanıcıların beğenisini topladı.

20’nci yılında İstanbul markasını merkezine alan MARKA Konferansı, İstanbul’un sadece bugününü konuşmayı değil geleceği için çözüm üretmeyi de hedefliyor.

Yazarlar
Website Security Test