Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ak Parti Kiraz Belediye Başkan Adayı Saliha Özçınar

4.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

GÖZLEM, Ak Parti Kiraz Belediye Başkan Adayı ve 31 Mart 2019 Yerel Seçimler Başkan Adayı Saliha Özçınar ile röportaj yaptı.

1-Siyasetin içinde belediyelerin konumuna bakış açınız nedir?

Göreve geldikten sonra hiçbir zaman siyasi ayrım yapmadım halkımla hep iç içe oldum birlikte çalıştık denilebilir. Belediye Başkanı halk arasında bir köprüdür bence Yaklaşık 5 yıllık çalışma döneminde ki hizmetlerimiz de temel hareket noktasının vebal ve vefa duygusu vardır. Bu anlayışla hareket ettik. Bu süre zarfında fiziki belediyecilik adına caddeler, sokaklar, parklar, sosyal tesisler üretirken hem fonksiyonel hem de en ekonomik şekilde üretmeye çalıştık. Sosyal belediyecilik adına her kesimi kucaklayan hizmetleri proje bazlı olarak üretmeyi hedefledik.

2-Belde halkı ile ilişkileriniz nasıldır, sizin gözünüzle belde halkı size nasıl bakıyor?

İlçemdeki vatandaşlarım beni bu göreve layık gördü ve hizmet aşkı ile yola çıktık, seçildiğim günden itibaren zaten halkımla birlikte çalışıyor birlikte yapıyoruz. Mesela her Çarşamba halk günümüz var makamın kapısı açıktır, vatandaşlarımız  ile o gün sohbet havasında ilçemize neler yapabiliriz diye konuşuyoruz. Seçim çalışmaları boyunca, boynumdan çemberim eksik olmadı bundan dolayı çemberli efe ve Kız çocuğu gibi lakaplar takıldı. Hoşuma da gitti.

3-Başkan adayı olduğunuz ilçeniz için projeleriniz neler olacak?

Birkaç tanesini sizlere açıklayayım aslında 7 tane projem var.

KANAL KİRAZ: Küçük Menderes Deresi çevresinde yeni bir turizm alanı oluşturarak tekne turizmi, spor, dinlenme, bisiklet ve yürüyüş alanları ile halkımıza örnek bir alan oluşturcagız.

MODERN HAYVAN BARINAĞI: Beş yıldızlı otel konforunda olacak bu tesiste hasta ve herhangi bir sebepten sağlığını kaybetmiş hayvanların tedavileri yapılacak ve sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürmeleri sağlanacaktır.

GENÇLİK MERKEZİ KİRAZGençlerimizin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle değerlendirmek, bilgi ve beceri sahibi olmalarına yardımcı olmak amacıyla modern bir Gençlik Merkezi inşa edeceğiz.

4-Hobileriniz nelerdir?

Çok fazla hobim yok tek sevdam derdim Kiraz  ,boş vakitlerimde oğlumla vakit geçiriyorum bahçeli evimizde iki köpek bir kedim var onlarla da ilgilenmek bana huzur veriyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Narlıdere Belediye Başkan Adayı Süleyman Kocabıyık ile özel röportaj GÖZLEM'de.

CHP Çeşme Belediye Başkan Adayı Ekrem Oran ile özel röportaj GÖZLEM'de.

GÖZLEM, Millet İttifakı'nın İzmir Karabağlar Belediye Başkan Adayı Muhittin Selvitopu ile röportaj yaptı.

GÖZLEM, Ak Parti İzmir Menderes Belediye Başkan Adayı Bülent Soylu ile röportaj yaptı.

Yazarlar
Website Security Test